top of page

נעים להכיר. 

סטודיו re-IMAGE עוסק בתכנון ועיצוב פנים מודרני ברמת פירוט ובסטנדרט גבוהים למגורים. הסטודיו פועל באזור המרכז והשרון משנת 2013 והוקם ע״י אברמזון טניה, אדריכלית בוגרת אוניברסיטת תל-אביב ומעצבת.
מנעד הפרויקטים נע בין בתים פרטיים ודירות למגורים בקני מידה שונים, נכסים להשקעה ודירות קבלן. הפרוייקטים מנוהלים בליווי צמוד, יחס ותכנון אישיים ועם הרבה שמחה, כושר המצאה ויצירתיות.
ההתמחות שלי היא בתכנון מפורט ומקצועי לשיפוץ פנים של בתים ודירות - מהסקיצות, דרך תכנון התשתיות ועד לתכנון נגרות מקצועי ו-custome made לכל חללי הבית. כמו כן, אני עוסקת בהום-סטיילינג ומלבישה באהבה ועד הפרט הכי קטן כמעט כל פרוייקט. 
40321256_969612269893032_398234521645875
מה מנחה ומייחד את העבודה שלי מולכם?
בלי פשרות על עיצוב ויצירתיות. 
חוסר התפשרות על העיצוב - בכל סוג של תכנון ותקציב - הוא BASE LINE של העבודה שלי.
 
העקרונות הראשונים נועדו לאפשר בדיוק את זה.
 
אני בטוחה שאם אתם כבר כאן, זה חשוב לכם לפחות כמוני. אז בואו נגרום לבית או לדירה שלכם להפוך למעוצבת ויצירתית מבחינה אסטטית ופונקציונאלית - תפורה בדיוק למידותיכם.
ראש שקט ללקוח.
 
מעבר לליווי מקצועי ותומך בכל שלב ולכל אורך הדרך, בכל ההחלטות והבחירות הגדולות והקטנות הצפויות לכם - אשמח לנהל עבורכם את כל התקשורות והתיאומים בין הספקים, הקבלן ואנשי המקצוע.
 
בנוסף, במידה ותהיו מעוניינים, אשמח לעזור לכם לנהל את התקציב לאורך כל הדרך בכלים שפיתחתי לצורך כך בדיוק. 
תכנון  מקצועי לביצוע.
 
אתכנן עבורכם בדייקנות את מימוש אותו הפוטנציאל בתכניות עבודה מקצועיות שיישמשו את אנשי המקצוע והמשפצים - שאשמח להמליץ לכם על הטובים מבינהם ש״אספתי״ לי.
יש לי ניסיון רב בתכנון לשיפוץ של כלל מרכיבי הבית - מהתשתיות, דרך פרטי נגרות מותאמים אישית ועד להלבשה של כל חלל - ותוכלו להסתמך על כך שאני רואה ובוחנת עבורכם את ״התמונה הגדולה״ לאורך כל הדרך.
מיצוי תכנוני ועיצובי.
 
אעזור לכם לבחון, למצוא ולמצות את הפוטנציאל בבית ובחלליו עבורכם ובמסגרת תקציבכם - ע״י תכנונו מחדש בסקיצות מסודרות וברורות. 
בנוסף, נגבש קונספט עיצובי ברור כבר בתחילת הדרך - כך שגם אם אתם מתקשים לדמיין - תוכלו להיות בטוחים שאני מובילה אתכם בדרך הנכונה לכם ובהתאם לחזון המשותף שלנו. 
תיאום מלא של צרכים וציפיות מ-DAY ONE. 
הדבר הראשון שחשוב לי לעשות הוא, קודם כל, להכיר אתכם לעומק ולהבין יחד אתכם מה בדיוק אתם מחפשים וחשוב לכם בבית: הן ברמה הפונקציונאלית והן העיצובית.
גם בהמשך הפרויקט, במידה ותיזכרו או תחשבו (וזה קורה) על צורך או רצון חדש, נעשה לו אינטגרציה לתכנון.

מה מרגש אותי בעיצוב בתים ודירות? התשובה פשוטה: בית או דירה שפשוט זועקים לשינוי, ל״מהפך״. וככל שהאתגר והמגבלות גדולים יותר - כך העבודה יצירתית ומרתקת אותי יותר. מרגש אותי ללוות את בעלי הבית מרגע הזינוק בו ממציאים יחד את החללים מחדש ומתגבשים לכדי תכנית וחזון עיצובי ברורים. דרך שלל ההחלטות, הבחירות וההתמודדות מול הגורמים הרבים בתהליך השיפוץ ועיצוב הבית - ועד הרגע מלא הנחת בו אפשר לתלות את המנורה והתמונה, להניח את הכרית ואת העציץ במקום. להכין כוס קפה במטבח החדש ולהתיישב בנחת בסלון המעוצב. בקיצור, עד לרגע בו הרעיון הפך למציאות, ובעלי הבית - אתם - יכולים סוף סוף לחיות אותה. בהנאה אמיתית, באיכות ובסטייל.

 

כל בית - יצירה ייחודית. בתהליך תכנון ועיצוב - יוצא לי לפגוש לא רק קירות, אריחים וריהוט מעוצב - אני פוגשת, מכירה ושואבת את רוב ההשראה לעבודת התכנון והעיצוב שלי מבני האדם שמולי: היחידים, הזוגות והמשפחות שגרים באותם הבתים והדירות שאני זוכה לעצב. הצרכים, האופי והחלומות שלהם הם הטריגר מאחורי המימוש שרואים בעיניים. הבונוס הוא שאחרי המסע המשותף הם בדרך כלל גם הופכים לחברים טובים ולסוג של משפחה. כך יצא שהתברכתי בלא מעט פרוייקטים ״משפחתיים״ בהם אני זוכה להמשיך מהלבשת דירה ישנה לזוג לדירה החדשה שנרכשה כאשר הצטרפו שני ילדים לקן. משיפוץ דירתה של האם לעיצוב בית של הבת. מעיצוב והלבשת הנכס של הבן לשיפוץ דירה של הוריו. וכל היופי הוא שהבתים והדירות הללו לא דומים בכלל. כל אחד הוא יצירה ייחודית ואישית שנתפרת לפרטי פרטים על מידותיו של בעליו.

מאיפה אני מגיעה? אחרי מספר שנים של ניסיון במשרדי אדריכלות, עיצוב פנים ובניין ערים (פרי דוידוביץ' אדריכלים, ד.מ.ר תכנון ופיתוח); השתתפות וזכייה בתחרויות עיצוב ואדריכלות; וגם עבודה מול אדריכלים ומעצבי פנים ומוצר (new safari) כפרילנסארית - ב-2013 הבנתי שהתשוקה האמיתית שלי היא לקחת את כל הניסיון הרב-תחומי הזה ולנתב אותו לעיצוב החללים שבהם מתרחשים החיים ומרגשים אותי באמת: בתים ודירות. המקומות בהם ניתן לגעת ולשפר איכות חיים באמצעות תכנון (ולעיתים המצאה) מחדש ועיצוב של מרחבי המחייה היומיומיים של אנשים.

בנוסף, אני מאד אוהבת ללמד - ובעשור האחרון  אני עוסקת במקביל גם בהכנת אדריכלים ומעצבים לעתיד לקראת מבחני הכניסה למוסדות  השונים בארץ ובחו״ל. 

נשמע לכם מתאים?

צרו קשר ונבדוק את זה ביחד.

eyalta_photo_09472 copy.jpg
bottom of page