שתיים בחדר: הופכים חדר משותף לממלכה קסומה וכיפית


בבית פרטי מקסים בכפר הס, רצו בעלי הבית לטפל בכמה חללים שלא טופלו מבחינת הום-סטיילינג והחשיבה על העמדה והצרכים. הראשון בסדרה שאציג הוא חדרן של שתי בנות 5 ו-8.״הלפני״. אז מה היה לנו פה?


תמיד מעניין לראות ולתעד את המקום ממנו התחלנו. החדר מרווח, 2 חלונות גדולים, פרקט יפה וארון קיר מושקע (ניתן לראות בהמשך). כבר התחלה טובה ובסיס מצוין להום-סטיילינג.


כשהגעתי, בחדר הייתה מיטת kura של איקאה (שהרבה זמן חלמתי ״לטפל״ בה), ארון קיר וחפצים שלא נמצא להם מקום. היה הרבה מקום לדמיון והבנות סיפקו את הצרכים שלהם: פינת שינה וקריאה כיפית, מקום לאחסון תחפושות ו... פינת איפור. ושהכל יהיה ברוח של ״חדר בנות״.

ניגשעים לעבודה. כך נראה תהליך התכנון והעיצוב

הקונספט היה ברור מההתחלה: ממלכה מתוקה וקסומה ל-2 הבנות המקסימות שגרות בו - ואוהבות צבעי פסטל, חדי קרן, תחפושות וקריאה מרגיעה במיטה אחרי כל הכיף הזה. איך הופכים את החזון למציאות?


הדבר הראשון שהיה צריך לגעת בו הוא העמדת הריהוט בחדר - או במילים פשוטות ״איפה הולך מה״. את המיטה בחרתי להזיז כך שלא תחסום את החלונות היפים, ותיווצר פינת שינה וקריאה - תוך פינוי המקום לפונקציות הנוספות.

בשלב הבא אני יוצרת לוח מוצרים מתוקצב ע״פ בחירת הלקוח. באמצעותו אני בוחרת ומציגה לבעלי הבית את האבזור, כולל הגדרת מרכיבי ריהוט לחידוש. וכדי שתהיה ברורה התוצאה אליה אני מכוונת ויהיה לנו קל ופשוט בתהליך ההרכבה - אני מצרפת גם פריסות קירות מדוייקים בהם כל הבחירות משתלבות ובאות לידי ביטוי.

למטה: לוח המוצרים שבחרתי לחדר.

רוצים/ות לדעת מה מאיפה? בבקשה:

(1) טפט מצביקה טפטים (2) מצעים מ-take a nap המהממת (3) כריות ושרשרת נורות מעדיקה (4) שטיח מ-עד עיצובים (5) מנורת חד קרן מ-מקופלת (6) מדפי ספרים מאיקאה (7) שרשרת דגלונים ומתלי לבבות מ-shuga design המקסימה (8) מנורות קריאה מ-livinghf היפה (9) השרפרפים מ-wood you like המהממת (10) מתקן לתחפושות בצורת בית מ-little daisy


אז מה יצא לנו בסוף?

משתפת אותך בתמונות החדר ״אחרי״: אחרי הדבקת הטפט, צביעת המיטה, שינוי המיקומים וכל ההתקנות והסידורים שעשיתי יחד עם בעלי הבית. היה כיף, מהיר והכי חשוב ומחמם את הלב - ה״וואו״ של הבנות שראו את הממלכה החדשה שלהן בפעם הראשונה :)מקווה שנהנית ואהבת -

ואולי גם קיבלת תאבון לעיצוב אצלך :)


טניה

______________________________________________________________________________הפוסט תרם לך? אשמח שתאהב/י ותשתף/י אחרים גם בפייסבוק :)

מעוניינת בעזרה וייעוץ בעיצוב הדירה או הבית הפרטי שלך?

כתבי לי - ואחזור אלייך בהקדם.

או פשוט התקשרי 0524-716-709

טניה אברמזון, אדריכלית ומעצבת פנים


הצטרפו לקבלת טיפים מעולים נוספים

בנושא עיצוב, הלבשה ושיפוץ הבית