אין רגע דל: עיצוב מקסימליסטי


עיצוב מקסימליסטי הוא כפי שאתם מנחשים, בדיוק ההפך ממינימליסטי. זה עיצוב שאומר בשורה התחתונה שלו ״כמה שיותר, יותר טוב״. או משהו בסגנון של ״יש מקום לכולם״.


בגדול, הוא נראה כמו פטריית הזיה שהתפוצצה בבית. או קטע ממש טוב מהבית של עליסה מארץ הפלאות, אם הייתה זוכה לעצב כזה אחרי המסעות שלה. הוא כיפי, צבעוני, עשיר, מעיק לעיתים והכל, כמעט הכל בו אפשרי. כמו באגדות. אין בו חוקים של ממש במינון, שילובי צבעים, טקסטורות ועולמות תוכן - כל עוד זה נראה יפה. או מוטרף במיוחד. או שונה מכל מה שראית לפני זה.


אפשר לאהוב אותו ואפשר לשנוא אותו. אבל אם מחבבים ומסתקרנים, אפשר לאמץ ממנו נגיעות בתור התחלה.לא חוסכים בתיבול. במטבח

לפעמים זה נראה כאילו הביאו אנשים שונים לעצב ולבחור בחירות במטבח המקסימליסטי. ואלו שבאו אחרי הראשונים - עשו את זה בעיניים עצומות. או תחת חומרים משני תודעה. אבל בהחלט אפשר למצוא חן, קסם והמון הומור וכיפיות בתוך כל זה.


משהו התפוצץ פה. סלון


שלל טקסטורות, טפטים, טקסטיל והמון אמנות גבוהה או נמוכה. שילובי סגנונות ואפשר לקבל את זה בעליז ושמח או בקודר ואפלולי. הסלון מעולם לא היה חוויתי יותר לאירוח, והסלונים האפרפרים והמדוייקים שרואים בכל בית ואפילו בקטלוגים - נראים חיוורים מאד לעומתו.


שלא יהיה משעמם. בחדר רחצה


אריחים לבנים ורצפה אפורה? ארון עץ או לבן? ממש לא בבית ספרו של העיצוב המקסימליסטי. הכל פה הוא חוויה לעיניים. ביקור בתערוכה מטורפת. אפשר לשלב צבעים, סוגי חומרים, אמנות וסתם דברים שמצאת ברחוב או בבוידעם. לפעמים זה נראה יוקרתי ולפעמים טראשי, אבל בשניהם אי אפשר לפספס את החתימה של הסגנון.
בכל מיני מקומות.


למה סתם לעבור במסדרון לבן? למה לעלות במדרגות שלא קורה בהן כלום? זה בדיוק מה שחובבי הסגנון שאלו את עצמם ונתנו תשובות יצירתיות ביותר.

גם איפה שישנים.

אז מה עם זה אזור מנוחה שאמור להיות שקט ולהשרות שלווה? חובבי הסגנון המקסימליסטי יוצקים אמנות ושגעון לכל מקום, ולפעמים זה ממש מסתדר.


אהבתם? שנאתם? מוזמנים לשתף!


בכל אופן, מקווה שנהנית... :)

טניה

______________________________________________________________________________אהבת את הפוסט? אשמח שתאהב/י ותשתף/י אחרים גם בפייסבוק :)

מעוניינ/ת בעזרה וייעוץ בעיצוב הדירה או הבית הפרטי שלך?

כתוב/י לי - ואחזור אלייך בהקדם.

או פשוט התקשר/י 0524-716-709

טניה אברמזון, אדריכלית ומעצבת פנים

_______________________________________________________

התמונות בפוסט לקוחות מ-pinterest

הצטרפו לקבלת טיפים מעולים נוספים

בנושא עיצוב, הלבשה ושיפוץ הבית